Philatelisten-Vereniging “Groningen”

Zoals de rondenddeelnemers al gemerkt hebben zijn we als vereniging aangesloten bij de Philatelisten-Vereniging “Groningen”. Naast dat we dus deelnemen aan de Groningse rondzending heeft dit meer voordelen. Ook kunnen we inkopen doen in de winkel van de vereniging met een korting van 10%, inzage in de uitgebreide bibliotheek van de vereniging en eventueel lenen van boeken. De winkel van de Philatelisten-Vereniging “Groningen” is geopend op woensdag 10.00 – 16.00 uur en zaterdag van 10.00 – 12.30 uur.

Het adres is Emmastraat 5, 9722 EW Groningen, Tel: 050 – 525 96 10.

Website

http://filatelieonline.com/philatelist/logo.bm

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.