6 September

Het nieuwe seizoen ligt alweer op de loer. Dinsdag 6 september om 19.15 bent u weer van harte welkom in de Brede School de Drait. Ook nu weer een mooie veiling. Zeker leuk als u erover denkt om een nieuw verzamelgebied te beginnen. Het kavel Belarus of Wit-Rusland bijvoorbeeld. Het land bestaat nog maar vanaf 1991, maar met een rijke geschiedenis van eeuwen. Dus staat dit garant voor mooie historische zegels. En zo zijn er meer kavels. Dus kom zeker even langs. Kijk voor de kavellijst onder het kopje veilingen. Zit er niets voor u bij, kom toch even langs met uw dubbelen en probeer wat te ruilen. Er zijn altijd wel enthousiaste ruilers aanwezig. En anders wel onze trouwe semi-handelaren, waar u voor een paar centen uw verzameling kunt aanvullen.

We zien u graag op de 6e september, of als u niet kunt op één van de volgende data.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.