VEILINGLIJST  8 JANUARI  2019

kavel

Omschrijving

Inzet

01 *

Insteekalbum Verenigd Koninkrijk

12,00

02*

Insteekalbum diversen

4,00

03*

Insteekalbum Brazilië

7,00

04*

Album Colombia

5,00

05**

IJsland postfris

5,00

06**

Insteekalbum Republiek Indonesië 32 bladen wit

5,00

07

Album DDR

40,00

08

Album Frankrijk

40,00

09

Ordner Wereld, Denemarken, Danzig, Dominicaanse republiek, Egypte, etc.

8,00

10

Ordner Duitsland (Reich, BRD, DDR + iets beetje Duitse postkantoren buitenland

8,00

11

Dik voordrukalbum wereld A /t/m B met veel, alleen maar oude, zegels

25,00

12

Album voordruk Nederland en Overzeese rijksdelen 1965 tot 1975!

4,00

13

Reich, DDR en BRD

3,00

14

USA

2,00

15

Stokboek divers

Bod

16

Stokboek divers

5,00

17

Insteekalbum Zweden

4,00

18

Insteekalbum met Verenigd Koninkrijk, Spanje, Italië, etc.

2,00

19

Insteekalbum Spanje

3,00

20

Ringmap divers

Bod

21

Insteekalbum Oostblok, m.n. Rusland

4,00

22

Album Spanje

4,00

23

Insteekalbum Rusland

8,00

24

Stokalbum divers

2,00

25

Insteekalbum met o.a. Frankrijk

3,00

26

Insteekalbum met o.a. Syrië en Tanzania

4,00

27

Album divers leuk uitzoeken

5,00

28

Map met losse bladen Duitsland, Reich, Duitse koloniën, Berlin, etc.

50,00

29

Ordner FDC’s BRD/Duitsland - gestempeld Bonn/Berlin (periode 13-01-82 – 16-11-89)

5,00

30

Zeer oud album met o.a. Japan

2,00

31

Oud album Baumbach wereld vooral veel oud

3,00

32

Verzamelboek wereld oud

15,00

33

Insteekalbum Zwitserland

25,00

34

Ringmap divers Duitsland

2,00

35

Insteekalbum België

3,00

36

Insteekalbum België

5.00

37

Ringmap met speciale verzameling Flora en Fauna

5,00

38

Stokboek U.S.A.

30,00

39

Stokboek Zwitserland

3,00

40

Insteekalbum met o.a. Noorwegen en India

3,00

41

Boek wereld zeer oud

5,00

42

Stokboek België

4,00

43

Album D.D.R. postfris 1958/1962

4,00

44

Album D.D.R. gestempeld 1966/1978

11,00

45

Album D.D.R. gestempeld redelijk compleet 1982-1990

12,00

46

Insteekalbum BRD en Berlin (postfris/gestempeld)

10,00

47

Map in cassette Duitsland & Berlin

5,00

48

Ordner Italië (o.a. zegels, brieven, kaarten, etc.

15,00

biedingen tot  €. 20,00 worden verhoogd met €. 1,00

biedingen vanaf €. 20,00 tot €. 50,00 worden verhoogd met €. 2,00

biedingen vanaf €. 50,00 worden verhoogd met €. 5,00